What would you like to find?

BEYOND OF BEAUTY

Kaş Silme

Pişmanlık duymayın, telafisi var! Dila Sayan Güzellik Merkezi Kaş silme işlemiyle memnun olmadığınız sonuçlardan kurtulabilirsiniz.

Kalıcı kaş makyajı sildirme işlemi; insanların kalıcı makyaj tercihlerini değiştirdiklerinde veya sonuçları beğenmediklerinde tercih edebilecekleri bir uygulamadır. Kalıcı kaş makyajı sildirme işlemi, genellikle lazer işlemi veya kimyasal solüsyonlar kullanılarak yapılır. Bu işlem, kalıcı kaş makyajı uygulamasında kullanılan pigmentleri yavaşça çıkarmayı amaçlar.

Kalıcı makyaj kaş bölgesi için sıklıkla kullanılan bir uygulamadır. Kaş bölgesine uygulanan kalıcı makyajın sonuçları ne yazık ki her zaman arzu edilen sonuçları doğurmamaktadır. Uzmanlığı ve deneyimi zayıf, kalitesiz boyalar kullanan merkezlerin yanlış uygulamalarından sonra pişmanlık yaşayan çok sayıda kişi bulunmaktadır.

Dila Sayan Güzellik Merkezi’nde memnun kalmadığınız kalıcı kaş makyajınızı silerek daha güzel görünmenizi sağlamak için çalışıyoruz.

Kaş Silme İşlemi Nasıl Uygulanır?

Kimyasal solüsyonlar, kaş silme işleminde en sık tercih edilen yöntemlerden biridir. İşlemde, pigmentleri çözmek için özel bir solüsyon kullanır. Solüsyon, kaş bölgesine uygulanır ve pigmentleri yavaşça çözmeye başlar. Bu yöntemlerle parçalanan ve vücuttan atılan pigmentler kalıcı boyaların kaşlardan arındırılmasını sağlar.

Kaş Silme İşlemi Kaç Seans Uygulanır?

Kaş silme işleminin tamamlanması birkaç seans sürebilir. Tedavi süresi; pigmentin kalınlığına ve derinliğine bağlı olarak değişebilir.

Kaş Silme İşlemi Acı Verir Mi?

Kaş silme işleminde hafif bir acı veya rahatsızlık hissedilebilir. Ancak, işlem sırasında kullanılan anestezik kremler ile ağrı ve rahatsızlık hissi azaltılabilir.

Kaş Silme İşlemi Sonrası Ciltte İz Kalır Mı?

Kaş silme işlemi sonrası, bazı kişilerde hafif kızarıklık veya kabuklanma görülebilir. Bu durumlar geçicidir, işlem doğru uygulandığı taktirde kaş silme işlemi iz bırakmaz. İşlemi yapan uzmanın tavsiyelerine uyulduğunda, genellikle herhangi bir iz veya kalıcı hasar oluşmaz.

Kaş Silme İşlemi Ne Kadar Sürer?

Kaş silme işlemi genellikle 1-2 saat sürmektedir.

Kaş Silme İşlemi Sonrası Kaşlar Hemen Şekillendirilebilir Mi?

Kaş silme işlemi sonrası kaşlarınızın iyileşmesi, hatalı uygulamaların kaşlarınızda yarattığı tahribata göre değişir. İyileşme birkaç gün bazense haftalar sürebilir. Bu nedenle, kaşlarınızı şekillendirme veya düzeltme işlemlerine ne zaman başlamanız gerektiğine uzmanlarımızın tavsiyelerine uyarak karar vermeniz gerekmektedir.

Kaş Silme İşlemi Kimlere Önerilmez?

Kaş silme işlemi, hamile veya emziren kadınlar, ciltte aktif enfeksiyon veya lezyonları olanlar ve bazı ilaçları kullananlar için önerilmez. İşlem öncesi uzman bir kişiye danışılmalıdır.

Kaş Silme Fiyatları Nedir?

Kaş silme fiyatları; uygulanacak seans süresi, kişinin ihtiyaçları gibi faktörlere bağlı olarak farklılık göstermektedir. Dila Sayan Güzellik Merkezi kaş silme fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.