What would you like to find?

İğnesiz Mezoterapiyle Cildinizi Gençleştirin ve Yıllara Meydan Okuyun

Ankara’nın En Güvenilir Güzellik Merkezi

İğnesiz mezoterapi yöntemiyle cildinizde yaşlanmaya bağlı olarak oluşan deformasyonu giderebilirsiniz. Bu sayede cildiniz daha genç, parlak ve sağlıklı görünecektir.

İğnesiz

Acısz

Kalıcı

Tüm Ciltler için

Ciltte meydana gelen deformasyonun nedeni genç yaşlarda cildimizde doğal olarak bulunan bileşenlerin zamanla azalmasından kaynaklanır. Cildimizi aydınlık, genç, sağlıklı ve dolgun gösteren bu bileşenlerdir. Güneşin zararlı etkileri, sigara kullanımı, sağlıksız beslenme düzeni ve yaşlanma gibi etkenler sonucunda cildimizde bulunan faydalı mineral, vitamin ve enzimler zamanla azalmaktadır. Cilt ihtiyaç duyduğu enzimlere ulaşamayınca çeşitli deformasyonlara uğrar. Yaşlanma etkileri başta olmak üzere, cilt lekeleri, sivilce izleri, cilt sarkması, elastikiyet kaybı, akne, koyu halkalar gibi istenmeyen etkiler oluşur.

İğnesiz mezoterapi, cildin ihtiyaç duyduğu faydalı bileşenlerin cerrahi veya enjeksiyon müdahalesi olmadan cilde geri kazandırılmasını sağlar. Genel olarak cilt sağlığını iyileştirmektedir. Özellikle cerrahi işlemlerden çekinen kişiler için acısız konforlu bir deneyim sunar.

İğnesiz Mezoterapi Detayları

İğnesiz mezoterapi uygulamasında elektro-mezoterapi cihazı kullanılmaktadır. Bu cihazla; vitamin, mineral ve amino asitler gibi cilde sağlıklı görünümünü veren destekleyiciler cilt ve cilt altı doku katmanlarına derinlemesine uygulanır. Uygulama, keyifli bir masaj tekniği ile gerçekleştirilir. Elektromanyetik uyarılar sayesinde aktif maddelerin daha derin bir şekilde ciltte emilimi sağlanmaktadır.

İğnesiz Mezoterapi;

 • Cilt metabolizmasını iyileştirir
 • Ciltte lifting etkisi yaparak kırışıklıkların açılmasına yardımcı olur
 • Kan dolaşımını hızlandırır
 • Lenfatik drenajı hızlandırır
 • Besinlerin cilde daha hızlı girmesini sağlar
 • Kolajen üretimini arttırır
 • Cildin sıkılaşmasını sağlar
 • Cildi nemlendirir ve cildin kuruluğunu giderir
 • Yağ hücresi dağılımını düzenler
 • Yaşlanma etkilerini azaltır.
 • Cilt lekelerini azaltır.
 • Sivilce izlerini azaltır.
 • Cilt sarkmasını iyileştirir.
 • Elastikiyet kaybını onarır.
 • Akne problemlerini onarır.
 • Koyu halkaların görünümünü azaltır.

İğnesiz mezoterapi, enjeksiyon yöntemlerine karşı hassas ve toleranssız olan danışanların tercih ettiği bir yöntemdir. Önemli günlerin öncesinde genç ve sağlıklı bir cilde kavuşmak isteyenler için hızlı ve yan etkisiz çözümler sunduğu için önerilmektedir. Özellikle hassas cilde sahip olanlar için idealdir. Cilt üzerinde çatlak, kırışıklık, lekelenme, akne oluşumu gibi problemleri yaşayanlar için etkili bir yöntemdir.

İğnesiz mezoterapi uygulaması tüm cilt tipleri için uygundur ve yan etkileri bulunmamaktadır. Özel sağlık sorunları olan kişiler hariç uygulanmasında bir sakınca yoktur. İğnesiz mezoterapinin; hamile ve emziren anneler, kanser tedavisi gören hastalar, şeker hastaları, cilt hastalıkları ve alerjisi bulunan kişilere uygulanması önerilmemektedir.

Yüz, boyun, dekolte, el ve vücut bölgelerinde iğnesiz mezoterapi uygulanabilir.

İğnesiz mezoterapi işlem süresi, cilt tipine ve danışanların beklentilerine göre farklılık göstermektedir. Dila Sayan Güzellik Merkezi uzmanları iğnesiz mezoterapi uygulaması öncesinde cilt analizi gerçekleştirir. Cildin ihtiyaçlarına yönelik olarak seans programı planlanır. Seans planı genellikle bir veya iki hafta aralıklarla gerçekleştirilir. Seans sayısı kişiye göre değişse de etkili sonuçlar için 10-12 seans iğnesiz mezoterapi uygulaması önerilmektedir. İğnesiz mezoterapi seansları yaklaşık 20- 30 dakika sürmektedir.

İğnesiz Mezoterapi fiyatları,cildinizin ihtiyaç duyduğu seans sayısına bağlı olarak değişmektedir.  İğnesiz Mezoterapi Fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Dila Sayan Güzellik Merkezi’nin İğnesiz Mezoterapi Uygulaması ile Hak Ettiğiniz Pürüzsüz, Genç Görünüme Sahip Olun!

Dila Sayan güzellik merkezi, en yeni teknolojileri kullanarak İğnesiz Mezoterapi uygulamalarıyla Batıkent ve Etlik şubelerinde hizmet vermektedir. Merkezimizde, bu uygulamanın sunduğu sonuç odaklı çözümler ile genç ve sağlıklı bir cilde kavuşmak isteyenlere acısız ve konforlu bir gençleşme deneyimi sunuyoruz. Dila Sayan Güzellik Merkezinde, kırışıklıkların azaltılmasına ve cildinizin doğal güzelliğini geri kazanmasına yardımcı olmak için sizleri bekliyoruz