What would you like to find?

HIFU: Ameliyatsız Yüz Germe Uygumalasıyla Yer Çekimine Meydan Okuyun

Ankara’nın En Güvenilir Güzellik Merkezi

HIFU (ameliyatsız yüz germe) ciltte derin bir seviyede ısı oluşturmak için odaklanmış ultrason denilen yüksek enerji dalgalarının kullanıldığı bir teknolojidir.

Ameliyatsız

İğnesiz

Acısız

Sertifikalı Uzman

Çoğu insan cerrahi bir müdahale olmadan gençleşmenin yollarını arıyor. Ameliyatın riskleri, zorlukları ve iyileşme süresinin uzun olması cerrahi yüz germe işlemlerinden kaçınmamıza neden oluyor. Ameliyatsız ve acısız bir yüz germe uygulaması olan HIFU ise tüm dünyada artan bir popülerlik kazanıyor. Bıçak altına yatmadan, arzu ettiğiniz genç görünümüne kavuşmak için Dila Sayan Güzellik Merkezi’nin HIFU (Ameliyatsız Yüz Germe) uygulamasını deneyin.

HIFU - Ameliyatasız Yüz Germe Hakkında

HIFU ciltte odaklanmış ultrason teknolojisinin yaydığı yüksek enerji dalgalarının sayesinde ısı yayılır. İşlem sırasında ortaya çıkan ısı, hedeflenen cilt hücrelerini tahrip ederek, vücudun bu hücreleri tekrar onarmasını sağlar. Hücreleri onarmaya çalışan vücut, hücrelerin yeniden büyümesine yardımcı olmak için kolajen üretir. Kolajen, cilde yapı ve elastikiyet veren bir maddedir. İşlem sonrasında ortaya çıkan kolajen sayesinde ciltteki hücreler yenilenir, sıkılaşır ve gerginleşir. Böylece ameliyata gerek kalmadan yüz germe işlemi tamamlanır.

HIFU işlemi öncesinde herhangi bir hazırlık gerekmemektedir. Dila Sayan Güzellik Merkezi’nde uzman ekibimiz Hi-fu işlemi öncesi seçilen bölgeyi temizler. Ardından cilde HIFU işlemine özel bir ultrason jeli uygulanır. Hazırlıklar tamamlandıktan sonra ultrason dalgalarını yayan son teknoloji cihazlarımızla yüz gençleştirilmeye başlanır.

HIFU, cerrahi müdahaleye alternatif olarak tercih edilmekte ve cerrahi yüz gerdirme işlemine göre acısız, hızlı ve konforlu bir deneyim sunmaktadır. İşlem sonrası iyileşme süresi yoktur, danışanlar uygulamadan sonra gündelik aktivitelerine devam edebilir.

HIFU işleminin etkileri anında görülmemektedir. İşlemden birkaç hafta sonra artan kolajen ile cildin sıkılaşması gözle görülür bir şekilde belirginleşecektir. HIFU işleminin yüzdeki gençleşme etkisi 1,5- 2 yıl kadar sürmektedir.

  • Yüz bölgesindeki kırışıkları açar, sarkma ve elastikiyet azalmalarını önleyerek yüzün gerginleşmesini sağlar.
  • Boyun bölgesinde oluşan sarkmaları, kırışıkları ve elastikiyet kaybını önler.
  • Göz kapakları ve kaş bölgesinde yaşanan sarkmaları sıkılaştırır.
  • Gıdı görünümünü azaltır.
  • Dekolte bölgesindeki derinin pürüzsüz ve sıkı görünmesini sağlar.
  • Cildin genç, sıkı, canlı ve sağlıklı görünmesini sağlar.

HIFU, ameliyat gerektirmeyen, basit ve risksiz bir işlemdir. HIFU işlemi sırasında hafif bir acı veya rahatsızlık hissedilebilir. Basit ağrı kesiciler işlem sırasında acı ve ağrı hissedilmesini önlemek için yeterlidir. 

Gergin ve canlı bir cilde kavuşmak için tek seans HIFU işlemi yeterlidir. HIFU uygulamasının etkisi 2 yıl kadar sürmektedir.

HIFU işlemi hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Dila Sayan Güzellik Merkezi hi-fu uygulamaları için randevu oluşturmak, hi-fu fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.