What would you like to find?

BEYOND OF BEAUTY

Kalıcı Eyeliner

Kalıcı Eyeliner Uygulamaları ile Buğulu ve Etkileyici Bakışlar

Kalıcı eyeliner uygulamaları, göz kapaklarınızın üstüne doğal ve katkısız pigmentlerin enjekte edilmesiyle uygulanır. Kalıcı eyeliner, kusursuz bir göz makyajına sahip olmanızı sağlar. Kalıcı eyeliner uygulaması sayesinde bakışlar belirginleşmekte, kirpikler daha dolgun görünmekte, kişide bakımlı bir görünüm elde edilmektedir.

Kadınların makyaj yaparken en çok zorlandığı işlemlerden biri eyeliner uygulamalarıdır.  İki göz için simetrik ve düzgün çizgiler elde etmek çoğu zaman zordur. Eyeliner uygulaması; dikkat ve zaman almakta, uygulama sonrasında istenilen simetri çoğunlukla elde edilememektir. Tüm bu sorunlara kalıcı çözüm için kalıcı eyeliner uygulamaları geliştirilmiştir

Kalıcı Eyeliner Uygulamaları Kalıcılığı Ne Kadar Sürer?

Kalıcı Eyeliner uygulamalarının kalıcılığı 2 ile 5 yıl aralığında sürmektedir. Belirtilen süre; cilt tipine, pigment seçimine, uygulanan tekniklere, kişinin bakımıyla ilgili alışkanlıklarına bağlı olarak belirtilen aralıklarda değişebilmektedir.

Dila Sayan Güzellik Merkezi’nde; uzman ve deneyimli kadromuz ve ürünlerimizde yüksek kaliteli malzeme tercihimizle kalıcı eyeliner işleminiz güven altındadır. Güzellik merkezimizde kalıcı eyeliner uygulamalarımızı gerçekleştirirken doğal görünümlü sonuçlar elde etmeye çalışıyor, müşteri memnuniyeti odağında bilgi ve deneyimimizi güzelliğinize sunuyoruz.

Kalıcı Eyeliner Uygulamasını Neden Tercih Edilmektedir?

Kalıcı Eyeliner; makyaj uygulamalarına vakit ayırmakta zorlananlar, eyeliner işleminde simetriyi yakalamayanlar, günlük makyaja ihtiyaç duymadan daha canlı bakışlara sahip olmak ve her zaman güzel görünmek isteyenler tarafından tercih etmektedir.

Kalıcı eyeliner uygulamasıyla, makyaja ayırdığınız zamanı kısaltabilir, makyajın sürekliliğini sağlayabilir ve yarattığı etki sayesinde istenilen estetik güzelliğe ulaşabilirsiniz.

Kalıcı Eyeliner Yaptırırken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Kalıcı eyeliner yaptırmaya karar vermeden önce, tercih ettiğiniz uzmanın güvenilirliğinden ve uygulama için sağlık bakanlığınca onaylı ürünler kullandığından emin olmanız gerekmektedir. Kalıcı makyaj işleminde kullanılan pigmentlerin (boya ve minerallerin) kaliteli, doğal ve katkısız olması, sağlık koşullarına uygun malzemenin tercih edilmesi sağlığınız için çok önemlidir.

Kalıcı eyeliner uygulamasının sizin için tam olarak ne kadar çekici ve memnun edici olacağına karar vermeniz için alanında uzman kişilerin size yol göstererek yüzüne en uygun alternatifi önermesi gerekmektedir. Dila Sayan Güzellik Merkezi’nin uzman kadrosu doğru yönlendirme için her aşamada size destek verecektir.

Dila Sayan Güzellik Merkezinde kalıcı eyeliner uygulamalarını ve son teknoloji cihazlar ve yüksek kaliteli ürünler kullanarak gerçekleştiriyoruz. Kalıcı eyeliner işleminde kullandığımız boyalar tamamen doğal ve katkısızdır. Kullandığımız ürünlerde bir dünya markası olan Phibrows markası ürünlerini tercih ediyoruz. PhiBrows pigment; kalıcı makyaj için özel olarak formüle edilen, performansı yüksek, kalite ve dayanıklılığın yanı sıra sağlık ve güvenlik standartlarına uygunlukla da tüm dünyada talep gören bir markadır.

Kalıcı Eyeliner Kimlere Uygulanır?

Kalıcı eyeliner, her yaşta ve her cilt tipi için uygun bir uygulamadır.

Özel sağlık sorunları olmayan (Kanser, AIDS, HIV, alerjik hastalıklar, özel cilt sorunları, hamilelik veya emziren anneler) kişilerce uygulanmasında bir sakınca yoktur.

Kalıcı Eyeliner Kaç Günde Oturur?

Kalıcı eyeliner uygulaması işlemden hemen sonra tamamlanmaz; genellikle 3 ve 10 gün arasında pigmentlerin cilde uyum sağlaması beklenir. Pigmentlerin cilde uyum sağlaması, yağlı cilt tiplerinde bile, 14 günden az sürer. İşlemlerin sabitlenip doğal bir görünüme kavuşması genellikle 1-2 hafta içerisinde gerçekleşmektedir.

Kalıcı Eyeliner Fiyatları Nedir?

Kalıcı eyeliner fiyatları, uygulama tekniği, kullanılan boya veya minerallerin kalitesine göre birçok güzellik merkezinde farklılık göstermektedir.

Kalıcı eyeliner fiyatlarıyla ilgili bilgi alırken, uygulayıcının uzmanlığından ve kullanılan ürünlerin kalitesi ve sağlık koşullarına uygun olduğundan emin olunuz.

Kalıcı eyeliner fiyatlarımızı öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kalıcı eyeliner fiyatlarımızla ilgili detaylı bilgi almak için web sitemizden talep oluşturabilir veya bizi arayabilirsiniz.