What would you like to find?

BEYOND OF BEAUTY

Kalıcı Oje / Protez Tırnak

Bakımlı tırnaklar, güzelliğinizin imzasıdır!

Kalıcı oje, tırnaklarınızda uzun süreli temiz görünüm sağlayan özel bir uygulamadır. Bu özel jel malzeme normal oje gibi tırnaklara uygulanır ve tırnaklar özel bir cihazda UV ışınları altında kurutulur. Kalıcı oje normal ojelere göre daha dayanıklıdır. Kalıcı oje işlemi tırnaklarınızın bakımlı ve sağlıklı görünümünü arttırır. Tırnak bakımı ve oje uygulamaları kadınları yoran rutinlerden biri olabilir. Dila Sayan Güzellik Merkezi uzman kadrosu, kalıcı oje ve protez tırnak uygulamalarıyla size şık ve bakımlı tırnaklar sunmaktadır.

 

Tırnak, protein olan keratin tarafından oluşturulan bir dokudur. Tırnakların kırılmalarına ve uzamalarına neden olan şey genellikle vücuttaki mineral, protein, su oranıyla ilgilidir. Tırnaklarımız,  sağlıksız beslenme, stres, vitamin ve minerallerin eksikliği, çok sık manikür yapılması, kimyasallarla temas, genetik özellikler gibi faktörlere bağlı olarak kırılır veya uzamaz.

Bütün bu sorunlara kalıcı oje ve protez tırnak uygulamalarımızla çözüm sunmaktayız. Dila Sayan Güzellik Merkezi uzman kadrosu kalıcı oje ve protez tırnak uygulamalarıyla hizmetinizde. Arzu ettiğiniz bakımlı ve şık tırnakları sizlerle buluşturuyoruz.

Kalıcı Oje Ne Kadar Dayanıyor?

Kalıcı oje uygulamaları yaklaşık olarak 4 hafta süresince kalıcılık göstermektedir. Bu süre kişinin tırnak uzama süresine göre değişkenlik gösterebilir. Tırnak bakımına özen gösterildiği takdirde dayanıklılık süresi artar. Su ve nemle fazla temas, kimyasal ürünlerle tırnağın teması gibi etkiler işlemin süresini kısaltabilir.

Kalıcı Oje Uygulaması Kaç Saat Sürer?

Kalıcı oje işlemi, manikür uygulaması dahil yaklaşık 1,5- 2 saat gibi bir sürede tamamlanmaktadır.

Kalıcı Oje Nasıl Çıkartılır?

Kalıcı ojenin çıkarılması için özel bir cihaz kullanılmaktadır. Kalıcı oje bu cihaz sayesinde tırnaklardan ojenin soyulması ile çıkartılır. Bu işlem tırnak dokusuna zarar vermez.

Dila Sayan Güzellik Merkezi kalıcı oje uygulaması hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz. Tırnak konusunda deneyimli ve uzman kadromuz şık tasarımlı tırnaklara kavuşmanızı sağlayacak.

Protez tırnak, tırnaklara istenilen şeklin verilmesi için jel veya akrilik malzemelerin kullanıldığı bir tekniktir. Orijinal tırnağın üzerine koruyucu maddeler uygulandıktan sonra, sert ve esnek bir maddeden yapılan protez tırnak yapıştırılır. Protez tırnak, uygulaması kolay, dayanıklı ve doğal bir uygulamadır.

Tırnak protezleri ilk olarak 1812’de İngiltere’de bazı hastaların kaybettiği tırnaklarını yeniden kazanmalarını sağlamak için geliştirilmiştir. Modern tırnak protezleri ise günümüzde en sık kullanılan bakım uygulamalarından biridir. Protez tırnak, sürekli deforme olan oje sorununu da ortadan kaldırır. Protez tırnak uygulamaları, tırnakları uzamayan, sağlıksız görünen ve çabuk kırılan tırnaklara sahip olanlar için idealdir. Tırnak yeme alışkanlığına sahip kişiler bir tedavi yöntemi olarak protez tırnak işlemini sıklıkla tercih etmektedir. Tırnakların bakımı için zaman ayıramayanlara, kalıcı etkisi nedeniyle protez tırnak uygulamalarını önermekteyiz.

Dila Sayan Güzellik Merkezi Batıkent ve Etlik’te bulunan şubelerinde protez tırnak uygulamalarıyla hizmetinizde. Sizde ışıltılı, sağlıklı ve bakımlı tırnaklar için bizi tercih edin.

Protez Tırnak Ne Kadar Dayanır?

Protez tırnak uygulaması yaklaşık 1 ay kadar dayanıklılık gösterir. Kişinin tırnak bakımına göre süre değişebilmektedir. Uygulama sonrası darbelerden ve kimyasallarla temasından kaçınmanız önerilir. Protez tırnağı çıkartmak isterseniz, merkezime gelmeniz gerekmektedir.

Protez Tırnak Nasıl Uygulanır?

Dila Sayan Güzellik Merkezi’nin deneyimli uzmanları, taleplerinize ve el şeklinize göre size en uygun tırnak seçimini yapacaktır. Uzmanlarımız uygulamaya özel koruyucu solüsyonları tırnağınıza sürmekle başlar. Bu işlem uygulamanın kalıcılığını arttırır ve tırnağınızı korur. Ardından jel sürülerek protez tırnak takılır. En sonunda tırnağın doğal, pürüzsüz, sağlıklı ve parlak görünmesini sağlamak için bakım uygulanır.

Protez Tırnak Fiyatları nedir?

Protez tırnak fiyatları uygulayıcı merkezin kullandığı malzemenin kalitesine, uygulayıcının uzmanlık ve deneyimine göre farklılık göstermektedir. Protez tırnak uygulamaları ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.