What would you like to find?

Microblading

Microblading; Doğal ve Şekilli Kaşlarla Yüz Güzelliğinizi Ortaya Çıkarır.

Kaşlar; insanların en çarpıcı ve karakteristik özelliklerini yansıtan bölgelerden biridir. Sağlıklı ve güzel görünen kaşlar, kişiliğinizi ifade etmenize yardımcı olur. Kaş güzelliği göz çevresini yumuşatır ve yüzünüze daha derin bir ifade verir.

Kaşlar, doğuştan zayıf olabilir veya zamanla kaşlarınızın şekli bozulabilir. Bu gibi durumlara çözüm olarak, yüzünüze en uygun kaş modelini yaratmak ve mükemmel geometrik şekiller oluşturmak için Microblading (kıl tekniği) işlemini tercih edebilirsiniz.

 

 

Microblading (Kıl Tekniği) Nedir?

Microblading, kıl tekniği olarak bilinen, şekilli ve daha doğal görünen kaş görünümü yaratmak için kullanılan bir makyaj tekniğidir. Bu teknikte, ultra ince iğneler kullanarak deriye pigmentler (doğal boyalar) işlenmektedir. Boyama tekniği özeldir. Bu sayede Microblading işleminde doğal kıllara benzeyen çok gerçekçi görünümler elde edilmektedir.

Microblading Nasıl Uygulanır?

Dila Sayan Güzellik Merkezi uzmanları yüzünüz için en uygun kaş şeklini ve rengini belirler. Talepleriniz gözetilerek en uygun renk, yoğunluk ve kalınlıkta kaş tasarımı planlanır. Microblading bir tür kalıcı makyaj uygulamasıdır. Bu teknikte uygulanan doğal boyaların kalitesi, planlanan kaş tasarımı ve uygulayıcının uzmanlığı çok önemlidir.  Dila Sayan Güzellik Merkezi’nde yüksek kalite, doğal ve zararsız boyalar kullanılmaktadır. Microblading işlemi merkezinde alanında uzman kadromuz tarafından uygulanmaktadır. Kaşlarınızın bire bir benzeri kıl çizgileri çizilir. Çizgiler kendi kaşlarınızdan ayrılamayacak kadar gerçekçidir. Microblading işlemi yaklaşık 1,5- 2 saat sürmektedir. İşlem sonrası kontroller için uzmanlarımız sizi tekrar merkezimize çağırarak rötuş işlemlerini gerçekleştirir.

Dila Sayan Güzellik Merkezinde kalıcı makyaj uygulamalarını ve son teknoloji cihazlar ve yüksek kaliteli ürünler kullanarak gerçekleştiriyoruz. Kalıcı makyaj uygulamalarında kullandığımız boyalar tamamen doğal ve katkısızdır. Kalıcı makyaj uygulamalarımızda bir dünya markası olan Phibrows ürünleri kullanılmaktadır. PhiBrows; kalıcı makyaj için özel olarak formüle edilen, performansı yüksek, kalite ve dayanıklılığın yanı sıra sağlık ve güvenlik standartlarına uygunlukla da tüm dünyada talep gören bir markadır.

Microblading (Kıl Tekniği) Ne Kadar Süre Etkilidir?

Microblading kıl tekniğinin etkisi yaklaşık 12-18 ay boyunca sürmektedir. Cilt tipine, bakım alışkanlıklarına, kullanılan boyanın kalitesine göre dayanıklılık süresi farklılık gösterebilir.

Microblading Kimlere Uygulanır?

Microblading her cilt tipi için uygun bir uygulamadır. Özel sağlık sorunları olmayan  (Kanser, AIDS, HIV, alerjik hastalıklar, özel cilt sorunları, hamilelik veya emziren anneler) kişilerce uygulanmasında bir sakınca yoktur.

Microblading Kaç Günde Oturur?

Microblading kıl tekniği uygulama işleminden hemen sonra tamamlanmaz. Genellikle 3-10 gün arasında pigmentlerin kurumasına gereksinim duyulur. Pigmentlerin oturması ve doğal bir görünüm kazanması, yağlı cilt tiplerinde bile, 14 günden az sürer. İşlemlerin sabitlenip doğal bir görünüme kavuşması genellikle 1-2 hafta içerisinde gerçekleşmektedir.

Microblading Kıl Tekniği Fiyatları Nedir?

Microblading kıl tekniği fiyatları, uygulayıcının uzmanlığı, uygulama tekniği ve kullanılan boyaların kalitesine göre birçok güzellik merkezinde farklılık göstermektedir.

Microblading kıl tekniği fiyatlarıyla ilgili araştırma yaparken, uygulayıcının uzmanlığından ve kullanılan ürünlerin kalitesi ve sağlık koşullarına uygun olduğundan emin olun.

Microblading Kıl Tekniği fiyatlarımızı öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Microblading Kıl Tekniği fiyatlarımızla ilgili detaylı bilgi almak için web sitemizden talep oluşturabilir veya bizi arayabilirsiniz.