What would you like to find?

Pudralama Tekniği ile Kaşlarınızı Yeniden Tasarlayın

Ankara’nın En Güvenilir Güzellik Merkezi

Pudralama; dolgu veya gölgelendirme olarak da bilinen yarı kalıcı makyaj uygulama tekniklerindendir. Pudralama tekniği; kaşların daha yoğun olmasını, kaşların düzgün, şekillenmiş ve belirgin görünmesini sağlar. Kaşları seyrek, dökülmüş, az veya asimetrik olanlar, daha güzel bir kaş şekli elde etmek isteyenler için pudralama işlemi büyük kolaylık sağlamaktadır. Pudralama yöntemi kaş boyalarından çok daha doğal bir görüntü ortaya çıkarır.

Acısız

4 Mevsim Uygulabilir

Sertifikalı Uzman

Tüm Ciltler için

Dila Sayan Güzellik Merkezi sayesinde, kısa sürede çok daha estetik ve doğal görünümlü kaşlara sahip olabilirsiniz.

Pudralama İşlemi Hakkında Merak Edilenler

Dila Sayan Güzellik Merkezi uzmanları pudralama işlemi için şu aşamaları uygulamaktadır: 

 • Öncelikle size en uygun kaş tasarımı ve renk tonu belirlenir.
 • Ardından kaş bölgesi nemlendirilir.
 • Kaş bölgesinde uygulama alanı bir kalemle çizilir.
 • Çizilen yeri sabitlemek için pudralama işlemi gerçekleştirilir. İşlem ismini de bu uygulamadan almaktadır.
 • Pudralama işlemine özel teknoloji cihazla, kaşlar nokta çizgilerle istenilen şekle getirilir ve işlem tamamlanır.
  • Pudralama işleminin sağlıklı olarak tamamlanması için işlemden sonra bir hafta süresince bölgenin suyla temasından kaçınılması önerilir. Bölgenin kuru kalması işlemin etkisini arttıran bir öneme sahiptir.
  • Uygulama sonrası kozmetik kremler ve makyaj uygulamalarından kaçınılmalıdır.
  • Bölgenin suyla temasını önlemek için terlemeye neden olan egzersizlere bir süre ara verilmesi önerilmektedir.
  • Pudralama işlemi sırasında uygulanan doğal boyaların kalıcılığını sağlamak için güneşle temas ve solaryum gibi uygulamalardan bir süre kaçınılması gerekir.

  Dila Sayan Güzellik Merkezinde kalıcı makyaj uygulamalarını ve son teknoloji cihazlar ve yüksek kaliteli ürünler kullanarak gerçekleştiriyoruz. Kalıcı makyaj uygulamalarında kullandığımız boyalar tamamen doğal ve katkısızdır. Kalıcı makyaj uygulamalarımızda bir dünya markası olan Phibrows pigment ürünü kullanılmaktadır. PhiBrows pigment; kalıcı makyaj için özel olarak formüle edilen, performansı yüksek, kalite ve dayanıklılığın yanı sıra sağlık ve güvenlik standartlarına uygunlukla da tüm dünyada talep gören bir markadır.

Kişinin bakım alışkanlıklarına ve pigmenti vücuttan atmaya etki eden metabolizma özelliklerine göre farklılık gösterebilir. Kaş pudralama işlemi etkisi 2-3 yıl aralığında sürmektedir.

  • Kaş Pudralama her yaşta ve her cilt tipi için uygun bir uygulamadır.
  • Özel sağlık sorunları olmayan (Kanser, AIDS, HIV, alerjik hastalıklar, özel cilt sorunları, hamilelik veya emziren anneler) kişilerce uygulanmasında bir sakınca yoktur.

  Pudralama işleminden önce, kimyasal peeling ya da cilt bakımı gibi işlemlerden kaçınmanız önerilir.

Kaş pudralama fiyatları, uygulayıcının uzmanlığı, uygulama tekniği ve kullanılan boyaların kalitesine göre birçok güzellik merkezinde farklılık göstermektedir.

Kaş pudralama fiyatlarıyla ilgili bilgi toplarken, uygulayıcının uzmanlığından ve kullanılan ürünlerin kalitesi ve sağlık koşullarına uygun olduğundan emin olmanız gerekmektedir.

Kaş pudralama fiyatlarımızı öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kaş pudralama fiyatlarımızla ilgili detaylı bilgi almak için web sitemizden talep oluşturabilir veya bizi arayabilirsiniz.