What would you like to find?

Emsquat

Emsquat Vücudunuzu Yeniden Şekillendirin

Ankara’nın En Güvenilir Güzellik Merkezi

İğnesiz

Ameliyatsız

Kalıcı

Diyetisyen Desteği

Emsquat, yüksek yoğunluklu odaklı elektromanyetik (HIFEM) teknolojisi kullanarak kasları geleneksel yöntemlerle mümkün olmayan bir seviyede güçlendiren ve vücudu şekillendiren bir uygulamadır. Dila Sayan Güzellik Merkezi Emsquat teknolojisiyle karın ve kalça bölgesinde kas gücünü artırılır ve bölgesel incelme sağlanır. Emsquat’ın sunduğu avantajlar sayesinde, vücut istenilen şekilde şekillenir ve görünür bir iyileşme sağlanır.

Emsquat Hakkında Merak Edilenler

Emsquat, HIFEM teknolojisini temel alır; bu, kasları maksimum seviyede uyararak kas hücrelerinde yoğun bir çalışma sağlar. Kaslarınız, bu teknoloji sayesinde, normal egzersizler sırasında elde edilebilecek kuvvetin çok ötesinde bir kasılma yaşar. Bu süreç, kas yapınızın güçlenmesine, hacminin artmasına ve daha sıkı bir hale gelmesine olanak tanır.

  • Kas Güçlenmesi: Karın, bacak ve kalça bölgesindeki kasların güçlenmesi, bu alanlarda daha sıkı ve tanımlı bir görünüm elde etmenizi sağlar.
  • Bölgesel İncelme: Emsquat, özellikle karın ve kalça bölgesinde yağ yakımını hızlandırır, böylece bölgesel incelme sağlar.
  • Vücut Şekillendirme: Daha belirgin vücut hatları ve şekillendirilmiş bir görünüm için idealdir.
  • Kas Ağrısında Azalma: Emsquat, kas ağrısını azaltarak, egzersiz sonrası iyileşme sürecinizi hızlandırır.
  • Enerji Artışı: Seanslar sırasında kazanılan ekstra enerji, günlük aktivitelerinizde ve egzersizlerinizde daha fazla dayanıklılık sağlar.

Emsquat seanslarınız, alanında uzman, eğitimli profesyonellerimiz tarafından, son derece hijyenik ve konforlu bir ortamda gerçekleştirilmektedir. Her bir müşterimizin ihtiyaçlarına özel, kişiselleştirilmiş bir planlama yaparak, 30 dakikalık ağrısız ve rahat seanslar sunuyoruz.

Dila Sayan Güzellik Merkezi olarak, Emsquat ile vücut şekillendirme ve bölgesel incelme konusunda sizlere yepyeni bir alternatif sunuyor, hayalinizdeki vücuda ulaşmanız için ihtiyacınız olan her desteği sağlıyoruz. Detaylı bilgi ve randevu için bizimle iletişime geçin; hayalinizdeki vücuda ulaşmanın ilk adımını birlikte atalım.