What would you like to find?

Gözlerinizin En Güzel Aksesuarı İpek Kirpikleriniz Olsun!

Ankara’nın En Güvenilir Güzellik Merkezi

İpek kirpik uygulaması; gerçek ipekten yapılmış ince ve hafif malzemenin tek tek doğal kirpiklere yapıştırılmasıyla gerçekleştirilir. Bu işlem, kirpiğin uzamasını ve kalınlaşmasını sağlar.

Mükemmel Ölçüler

Estetik Uyum

Sertifikalı Uzman

Memnuniyet Garantisi

İpek kirpikler, doğal bir görünüm sunar. Doğallığı sayesinde gerçek kirpik izlenimi uyandırır. İpek kirpik parlaklığı sayesinde daha canlı ve sağlıklı bir görünüm yaratmaktadır. Hafifliğiyle doğal kirpiklere daha az yük olurlar. İpek kirpik uygulaması, uzun süre kalıcılığını korur. Çarpıcı ve güzel bir görünüm sağladığı için kullanımı tüm dünyada yoğun talep görmektedir.

Kirpikler, yüzümüzün en dikkat çekici ve çarpıcı bölgelerindendir. Kirpiklerin hacimli görünmesi için kozmetik ürünlerin kullanımı kısa süreli etkiler sağlar. Hacimsiz, kısa veya az kirpiklere sahip olanlar için ipek kirpik uygulaması kalıcı çözümler sunuyor. Yüz ve göz güzelliğinizi ön plana çıkarmak, etkili bakışlara sahip olmak için ipek kirpik uygulamalarımızla Dila Sayan Güzellik Merkezi’nde sizleri bekliyoruz.

İpek Kirpik

İpek kirpik işleminde uzmanlarımız öncelikle yüzünüze en uygun yoğunluk, uzunluk ve renkte olan ipek kirpik seçeneğini belirler. Uygulama öncesi göz çevresi temizlenir. Özel olarak formüle edilmiş kirpik yapıştırıcısı hazırlanır. Bu yapıştırıcı, lateks, formaldehit ve paraben içermez, göz çevresine zarar vermez. İpek kirpikler cımbız kullanılarak tek tek ve özel bir teknikle yapıştırılmaya başlanır. Kirpik yapıştırıcısı kuruduktan sonra, uzmanlarımız son kontrollerini yaparak işlemi bitirir.

İpek kirpik uygulaması genellikle 1 ila 2 saat arasında sürer. Genellikle 4-7 hafta boyunca kalıcıdır. Sonuçların kalıcılığı, kişinin doğal kirpiklerinin büyüme hızına, kullanılan ürünlerin kalitesine ve uygulayıcının uzmanlığına bağlı olarak değişebilir. İyi bakım kullanım ömrünü uzatmada etkilidir.

  • 24 saat boyunca gözlerinizi ovalamaktan kaçının.
  • Sıcak banyo, sauna, hamam ve yüzme gibi aşırı nemli ortamlardan kaçınılması gerekmektedir.
  • Kirpiklerinizi tararken, özel kirpik tarakları kullanın.
  • Doğal kirpiklerinizin yapıştırıcısına dokunmaktan kaçının.

İpek kirpik uygulaması özel sağlık sorunları olanlar dışında herkes için uygundur.

  • Göz enfeksiyonu veya göz alerjisi olanlar
  • Göz ameliyatı geçirmiş olanlar
  • Arpacık, siğil gibi rahatsızlıkları bulunanlar
  • Göz kapağı iltihabı olanlar
  • Göz bölgesinde yaralanma veya yanıkları olan kişiler için ipek kirpik uygulaması uygun değildir.

İpek kirpik fiyatları, uygulamayı yapan kişinin tecrübesine, kullanılan malzemelerin kalitesine ve uygulamanın süresine göre değişebilir. Dila Sayan Güzellik Merkezi Etlik ve Batıkent şubelerinde ipek kirpik uygulamalarıyla hizmet vermektedir. İpek kirpik uygulaması hakkında detaylı bilgi ve fiyat almak için bize ulaşabilirsiniz.