What would you like to find?

Kalıcı Dipliner ile Çekici ve Çarpıcı Gözler

Ankara’nın En Güvenilir Güzellik Merkezi

Kalıcı dipliner, doğal ve katkısız pigmentlerin kalıcı makyaj teknikleriyle cilde enjekte edilmesiyle uygulanır. Bu sayede göz kapağı üzerinde makyaj görünümü elde edilir. Kalıcı dipliner kusursuz bir göz makyajına kalıcı olarak sahip olmanızı sağlar.  İşlem, göz kapaklarının üzerine uygulanır ve göz çevresindeki kirpiklerin görünüşü belirginleştirirdir. Simetrik, canlı ve doğal bir görünüm yaratır.  

Göz makyajının vazgeçilmez bir parçası olan dipliner, eyeliner gibi kirpik diplerine sürülen ve göz çevresini belirginleştirerek gözlerin etkileyici görünmesini sağlayan bir makyaj uygulamasıdır. Dipliner, göz kapağındaki küçük kusurları kapatmaya, gözlerin daha iri ve canlı görünmesine, gözlerin şeklini belirginleştirmeye yardımcı olur.

 

Sertifikalı Uzman

Acısız

Kalıcı

Tüm Ciltler için

Kalıcı makyaj uygulamaları; kolaylık, zaman tasarrufu gibi uzun vadeli avantajlarının yanında az bakım gerektiren güzellik rutinleri sayesinde uzun yıllardır tercih edilmektedir. Kadınların makyaj rutinleri arasında en yoğun kullanılan uygulamalardan biri de diplinerdır. Kalıcı dipliner uygulamasıyla, makyaja ayırdığınız zamanı kısaltabilir, makyajın sürekliliğini sağlayabilirsiniz.

Dila Sayan Güzellik Merkezinde kalıcı makyaj uygulamalarını ve son teknoloji cihazlar ve yüksek kaliteli ürünler kullanarak gerçekleştiriyoruz. Kalıcı makyaj uygulamalarında kullandığımız boyalar tamamen doğal ve katkısızdır. Kalıcı makyaj uygulamalarımızda bir dünya markası olan Phibrows ürünleri kullanılmaktadır. PhiBrows ürünleri; kalıcı makyaj için özel olarak formüle edilen, performansı yüksek, kalite ve dayanıklılığın yanı sıra sağlık ve güvenlik standartlarına uygunlukla da tüm dünyada talep gören bir markadır. Dila Sayan Güzellik Merkezinde kalıcı dipliner işleminiz güvendedir. Güzellik merkezimizde kalıcı dipliner uygulamalarımızı gerçekleştirirken doğal görünümlü sonuçlar elde etmeye çalışıyor, müşteri memnuniyeti odağında bilgi ve deneyimimizi güzelliğinize sunuyoruz

Kalıcı Dipliner Hakkında Merak Edilenler

Teknik açıdan iki uygulamada birbirine benzemektedir. Dila Sayan Güzellik Merkezi’mizde, daha küçük bir göz kapağına sahip olanlar için eyeliner uygulamasından çok kalıcı dipliner uygulaması önerilmektedir.

Kalıcı dipliner uygulamalarının kalıcılığı 2 ile 5 yıl aralığında sürmektedir. Belirtilen süre; cilt tipine, pigment seçimine, uygulanan tekniklere ve kişinin bakım ve güzelliğiyle ilgili alışkanlıklarına bağlı olarak değişebilmektedir.

Kalıcı dipliner her yaş ve her cilt tipi için uygun bir uygulamadır. Özel sağlık sorunları olmayan (Kanser, AIDS, HIV, alerjik hastalıklar, özel cilt sorunları, hamilelik veya emziren anneler) kişilerce uygulanmasında bir sakınca yoktur.

Kalıcı dipliner uygulaması işlemden hemen sonra tamamlanmaz; genellikle 3 ve 10 gün arasında pigmentlerin cilde uyum sağlamasına gereksinim duyulur. Pigmentlerin cilde uyum sağlaması, yağlı cilt tiplerinde bile, 14 günden az sürer. İşlemlerin sabitlenip doğal bir görünüme kavuşması genellikle 1-2 hafta içerisinde gerçekleşmektedir.

Kalıcı dipliner yaptırmaya karar vermeden önce, tercih ettiğiniz uzmanın güvenilirliğinden ve uygulama için Sağlık Bakanlığı’nca onaylı ürünler kullandığından emin olmanız gerekmektedir. Kalıcı makyaj işleminde kullanılan pigmentlerin (boya ve minerallerin) kaliteli, doğal ve katkısız olması sağlığınız için çok önemlidir.

Kalıcı dipliner uygulamasının sizin için tam olarak ne kadar çekici ve memnun edici olacağına karar vermeniz için uzman bir danışmanın size yol göstererek yüzüne en uygun alternatifi önermesi gerekmektedir. Dila Sayan Güzellik Merkezi’nin uzman kadrosu doğru yönlendirme için her aşamada size destek verecektir.

Farklı güzellik merkezlerinde kalıcı dipliner fiyatları; uygulama yöntemi, kullanılan boya veya minerallerin kalitesine bağlı olarak değişmektedir. Kalıcı dipliner fiyatları hakkında bilgi edinirken; uygulayıcının uzmanlığına, kullanılan ürünlerin kalitesine ve sağlık standartlarına uygunluğuna dikkat edilmelidir. 

 

Dila Sayan Güzellik Merkezi kalıcı dipliner fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi için web sitemizden talep oluşturabilir veya bizi arayabilirsiniz.