What would you like to find?

Karbon Peeling Dokunuşu: Cildinizdeki Güzelliği Ortaya Çıkarın!

Ankara’nın En Güvenilir Güzellik Merkezi

Karbon peeling uygulaması, karbon bazlı solüsyonla ciltteki ölü hücrelerin, kir ve yağların temizlenmesi işlemidir. Karbon peeling uygulamasıyla cilt derinlemesine temizlenir, cilt gözeneklerini küçülterek ciltteki fazla yağ ve kirlerin birikmesi engellenir. Böylece akne, sivilce, siyah nokta ve leke gibi cilt sorunlarını onarır. Karbon peeling, ciltteki kolajen üretimini artırarak cildin daha sıkı ve elastik olmasını sağlar. Böylece daha gergin, sıkı, parlak, pürüzsüz ve genç bir cilt görünümü elde edilir.

Acısız

İğnesiz

Sertifikalı Uzman

Tüm Ciltler için

Dila Sayan Güzellik Merkezi’mizden karbon peeling uygulaması randevuzu alarak, çok daha genç ve parlak bir cilt görünümü elde edebilirsiniz.

Karbon Peeling Hakkında Merak Edilenler

Dila Sayan Güzellik Merkezi uzmanları karbon peeling uygulamasını şu aşamalarla gerçekleştirmektedir:

  • İlk olarak detaylı bir cilt temizliği yapılır. Bu işlemle cilt; makyaj kalıntıları, yağlar ve kirlerden arındırılır.
  • Daha sonra karbon solüsyon cilde sürülür ve cildin solüsyonu emmesi için bir süre beklenir. Bu solüsyon; cildin ölü hücrelerinden, siyah noktalardan ve diğer kalıntılardan arınmasına yardımcı olur.
  • Ardından lazer teknolojisinden yararlanarak cilt yüzeyindeki karbon tabakası temizlenir. Lazer ışınlarının karbon ile etkileşimi sayesinde cilt yüzeyindeki tüm kalıntılar derinlemesine temizlenmiş olur.
  • Son olarak cildin nemlendirilmesi için özel krem veya losyonu uygulanır. Bu işlem sayesinde kolajen üretimi arttırılır, cilt ferahlar ve istenen temiz, bakımlı, parlak ve genç cilt görünümü elde edilmiş olur.  

Uygulamamız acısız ve ağrısızdır. İşlem sırasında ciltte hafif bir sıcaklık artışı hissedilebilir. Karbon peeling uygulamasının iyileşme süresi bulunmaz, danışanlarımız işlemden hemen sonra günlük hayatına dönebilirler.

Uygulamamızın işlemi süresi, işlem yapılacak cilt bölgesinin büyüklüğüne bağlı olarak değişebilir. Ancak işlem süresi genellikle 30 ila 45 dakika arasında sürmektedir.

Karbon peeling işlemi, cildin ihtiyacına bağlı olarak birkaç seans halinde uygulanabilir. İlk seanstan itibaren ciltte yarattığı olumlu etki hemen fark edilecektir.

Uygulamamız tüm cilt tipleri için uygundur. Hamile kadınlar, aktif enfeksiyonu olanlar, ciltte açık yaraları olan kişiler ve özel sağlık sorunları olan kişiler için önerilmemektedir.

 

 

Karbon peeling işleminin fiyatları; uygulama yapılacak bölge, seans sayısı ve kişinin elde etmek istediği sonuçlara göre değişebilir. Dila Sayan Güzellik Merkezi’nin karbon peeling işlemi fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.