What would you like to find?

Kaş Vitamini Kaşlarınızın Gücüne Güç Katar!

Ankara’nın En Güvenilir Güzellik Merkezi

Kaş vitamini uygulaması; kaşların daha dolgun ve sağlıklı görünmesini sağlamak için özel olarak formüle edilmiş bir serumun kaşlara uygulanması işlemidir. Bu serumlar, biotin, keratin, panthenol, amino asitler, vitaminler ve mineraller içerir.

Dökülmüş, küsmüş ya da incelmiş kaşları güçlendirmek amacıyla kaş köklerine bu vitaminler özel bir teknoloji cihazıyla enjekte edilir.  

  • Kaşların daha güçlü ve sağlıklı görünmesini sağlar.
  • Kaş dökülmesini önler.
  • Kaşların daha dolgun görünmesine yardımcı olur.
  • Yeni çıkan kaşların büyümesini sağlar.

Mükemmel Ölçüler

Estetik Uyum

Sertifikalı Uzman

Herkese Uygun

Kaşlarımız, saçlarımız gibi doğal olarak zamanla incelme, dökülme veya kırılma gibi nedenlerle güçsüzleşebilir. Hatta kaşın çıkmaması olarak bilindiği haliyle kaş küsebilir. Bu durum, yaşlanma süreci, hormonal değişiklikler, stres, beslenme yetersizlikleri, aşırı kullanım ve kötü alışkanlıklar, çevresel faktörler, bazı sağlık sorunları gibi çeşitli nedenlere bağlı olabilir. Bunun yanı sıra, yanlış kaş şekillendirme, kaşların sık sık alınması, aşırı yüz temizliği gibi sebepler de kaşların güçsüzleşmesine yol açabilir.

Güçsüzleşen, azalan ve yıpranan sağlıksız kaşlara Dila Sayan Güzellik Merkezi kaş vitamini uygulamalarıyla çözümler sunuyoruz.

Kaş Vitamini Hakkında Merak Edilenler

Dila Sayan Güzellik Merkezi uzmanları kaşınızda yaşanan sorunlara bağlı olarak size en uygun kürü oluştur. Kaş vitamini, kaşın ihtiyacı alan vitamin ve minerallerden oluşan doğal karışımın kaşlara sürülmesiyle uygulamaya başlanır. Bu işlemle kıl köklerini canlandırmak ve harekete geçirmek amaçlanmaktadır. Uygulama sonunda kaşlar gürleşir ve istenilen sağlıklı forma kavuşturulur.  Kaş vitamini uygulaması basit, sağlığa zararsız, acısız ve ağrısız bir uygulamadır. Uygulama sonunda ortaya çıkan sonuç tamamen doğal bir görünüme sahiptir.

Kaş vitamini uyguma seansları kaşların ihtiyaçlarına göre farklılık gösterir. Dila Sayan Güzellik Merkezi kaş vitamin işleminin genelde 4 seans uygulanmasını önermektedir.

Kaş Vitamini işleminde ilk seans sonrası canlanma hissedilse de etkiler ilk seanstan 10-15 gün sonra fark edilmektedir. İşlem sonrası küsen kaşlar yavaş yavaş çıkmaya başlar ve daha hızlı olarak uzar.

Kaş vitamini uygulaması kullanılan vitaminin içeriğinin zenginliğine, kalitesine ve uygulayıcı uzmanın tecrübesine göre farklılık göstermesidir. Dila Sayan Güzellik Merkezi’mizde kullanılan kaş vitamini ürünleri FDA onaylıdır. Kaş vitamini uygulaması fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.