What would you like to find?

“Saçlarınıza Yeniden Hayat Verin, Saç Vitaminini Keşfedin!”

Ankara’nın En Güvenilir Güzellik Merkezi

Saçlarımız tarzımızı yansıtan bir aksesuar olarak görev alır. Bakımlı, sağlıklı, dolgun ve güzel saçlar sağlıklı görünmemizi sağlar, çekiciliği arttırır. Sağlıklı saçlar ise sadece dış görünüşümüzü değil aynı zamanda genel sağlığımızı da yansıtır.

Kalıcı

Estetik Uyum

Sertifikalı Uzman

Tüm Saçlar İçin

Saçlarımız tarzımızı yansıtan bir aksesuar olarak görev alır. Bakımlı, sağlıklı, dolgun ve güzel saçlar sağlıklı görünmemizi sağlar, çekiciliği arttırır. Sağlıklı saçlar ise sadece dış görünüşümüzü değil aynı zamanda genel sağlığımızı da yansıtır.

Saç vitamini uygulaması; saçların daha sağlıklı ve güçlü olmasını sağlamak için özel bir vitamin kompleksi kullanımını içeren bir bakımdır. Bu vitaminleri genellikle Biotin, Pantotenik asit, B12 vitamini, C vitamini, E vitamini, A vitamini, D vitamini ve farklı mineraller içerir. Saç sağlığı için gerekli olan besin maddelerini sağlarlar. Saçların güçlenmesine ve beslenmesine yardımcı olur.  Saç vitaminleri uygulaması, saç dökülmesi, saçın incelmesi, kepeklenme gibi sorunların çözümünde önerilmektedir.

Saç Vitamini Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Dila Sayan Güzellik Merkezi’nde öncelikle saçlarınızın ihtiyacı analiz edilerek belirlenir. Ardından saç ve saç derisinin ihtiyacı olan mineral ve vitaminler kapsül yoluyla saçınıza uygulanır. Saçlar güçlendirilir ve sağlıklı görünüme kavuşur.

Saç vitamini işlemi ortalama 15- 30 dakika aralığında sürmektedir.

Saç vitaminleri saç dökülmesini önlemeye yardımcı olabilir. Saç dökülmesi genellikle vitamin eksikliği veya hormonal değişiklikler gibi nedenlerden kaynaklanır. Saç vitaminleri, saçın sağlıklı kalması için gerekli olan vitaminleri sağlayarak saç dökülmesini önlemeye yardımcı olur.

Saç vitamini uygulamaları normal dozajlarda kullanıldığında yan etkilere neden olmaz. Dila Sayan Güzellik Merkezi uzmanları sizin için uygun dozları belirleyecektir.

Saç vitamini uygulaması fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Saç Sağlığını Etkileyen Faktörler Nelerdir?

Saç sağlığını etkileyen birçok faktör bulunmaktadır, bunlardan bazıları şu şekildedir;

  • Genetik faktörler
  • Beslenme alışkanlıkları
  • Stres
  • Hormonal değişiklikler
  • Kalitesiz saç şekillendirme ürünleri
  • Kalitesiz saç boyaları
  • Saça yanlış bakımların uygulanması
  • Hava kirliliği
  • Güneş ışınları
  • Nem ve soğuk hava gibi çevresel faktörler

Dolgun, canlı ve sağlıklı saçlar elde etmeniz için saç vitamini uygulamalarını kullanmanız tavsiye edilmektedir. Dila Sayan Güzellik Merkezi’mizi telefonla arayarak, saç vitamini konusundaki tüm sorularınıza ayrıntılı yanıt alabilirsiniz.