Bölgesel Zayıflama

Bölgesel Zayıflama

Zayıflamadaki amaç kilo vermenin yanında daha fit ve hoş bir görüntüye kavuşabilmektir. Ancak özellikle göbek, bel, basen, karın, kol, kalça, bacak gibi bazı bölgelerde sadece kilo vererek bu görüntüye kavuşmak mümkün olmayabilir.  Bu sebeple bölgesel zayıflama, ideal vücut ölçülerine sahip olmak için büyük öneme sahiptir. Vücudun belli yerlerinde bulunan inatçı yağları yakmak için kullanılan uygulamaya bölgesel zayıflama denilir.Merkezimizde 3 profesyonel cihaz eşliğinde bölgesel zayıflama uygulaması yapılmakta ve aynı zamanda yapılan bu işlemlerin daha kalıcı ve sağlıklı olması amacıyla uzman bir beslenme uzmanı tarafından kontrolleriniz sağlanabilmektedir. . Sizler de kısa sürede vücudunuzda bulunan bütün fazla yağlardan zahmetsizce ve konforlu bir şekilde kurtulabilirsiniz.

 

Selülit sorunu her yaşta can sıkıcı bir sorun haline gelebilir. Özellikle yaz aylarında kimsenin karşılaşmak istemeyeceği bir sorundur. selülitleri gidermedeki en önemli yöntemlerden biri olan G5 masajını yakından inceleyelim.

En çok merak edilen soruların başında G5 masajı nedir? G5 masajı nasıl yapılır? G5 masajının faydaları nelerdir? G5 masajı hangi bölgelerde etkilidir? gibi  merak ettiğiniz soruları sizler için derledik.

G5 SELÜLİT MASAJI NEDİR ?

G5 selülit masajı G5 adı verilen ve birden çok başlığı olan bir alet ile yapılır. Selülitlerin giderilmesi amacı ile kullanılır ve hiçbir şekilde iz bırakmayan bir yöntemdir. İnsan vücudundaki fazla yağları parçalayarak dolaşım sistemi ile dışarı atılmasını sağlar.

Ritmik hareketlerle kan dolaşımını artırarak kırışıklıkları önleyen bir yöntemdir. Lenfatik sistemi uyarmakta ve selülit giderilmesi amaci ile kullanılmaktadır. Yoğun hızda titreşim sağlayan bu cihaz ilk seanstan itibaren gözle görülür bir şekilde incelme, kaslarda aktivite ve daha genç bir görünüm oluşturmaktadır. Özellikle kadınların en büyük problemlerinden olan selülit tedavisinde kullanılan bu yöntem 10-12 seans olarak uygulanmakta ve her bir seans 20-40 dakika arasında  sürmektedir. G5 masajı kan dolaşımını artırmakta ve metabolizmayı hızlandırmaktadır. G5 masajı selülitleri gidermede etkili olduğu gibi, vücudu sıkılaştırır ve fit bir görünüm kazandırır.

G5 MASAJININ FAYDALARI NELERDİR ?

 • Kan dolaşımını hızlandırır
 • laktik asidi azaltır
 • Cildi daha esnek bir duruma getirir.
 • Vücutta öluşan ödemleri temizler
 • Metabolizmayı hızlandırır.
 • Doku ve kas yaralanmalarının iyileşmesini sağlar
 • Kasların ve eklemlerin rahatlamasını sağlar.

 

G5 MASAJI ZAYIFLATIR MI?

G5 Masajı masajı hakkında en çok bize yöneltilen sorulardan bir tanesi de G5 masajı zayıflatır mı? G5  masajı kilo verdirir mi? G5 Masajının temel amacı vücuttaki selülitleri gidermektir. fazla yağ dokusunun parçalanması sonucunda daha fit bir vücuda kavuşmak mümkündür. Kilo verirken vücudun tahrip olmaması için G5 masajı yaptırmak son derece faydalı olur.

 

Merak edilen bir diğer soru ise G5 masajının etkileri  kalıcı mıdır? G5 masajının etkileri tamamen kişinin elindedir. G5 masajından önce ve sonra yediklerimize ve fiziksel aktivitelerimize dikkat edersek hem çok kolay sonuçlar alabiliriz hem de alınan sonuçlar kalıcı olur.

 

MAGIC CRUSH

Yağ hücrelerine frekans göndererek parçalanmasını ve atılmasını sağlayan ve bu etkisi sayesinde zayıflama için kullanılan bu işlem aynı zamanda sarkık görünümden kurtulmaya da yardımcı olmaktadır. Lenf drenaja benzer şekilde lenfatik sistemi uyararak aynı zamanda ödem atılmasına da yardımcı olur. Tek seansta gözle görülür bir incelme sağlanabildiğinden çokça tercih edilmektedir.

6 farklı başlığı ile istediğiniz görünüme kavuşturur.

Sonteknolojik cihaz  kullanarak genişlemiş kalça, basen, bacak, kol, boyun ve yüz gibi bölgelerinde birikmiş yağların ilk seanstan itibaren gözle görülür bir şekilde giderilmesine yardımcı olur ve selülitlerde de ciddi derecede iyileşme sağlar

Vakum RF(Radyo Frekans); Cildi gençleştiriyor, sıkılaştırıyor ve şekillendiriyor.

Ultra Hot; Sıcak ultrasound ve vibrasyon etkisi ile hem selülit hem de sıkılaşma ve incelme de kullanılıyor.

Biolif; Lenfatik akım ve infrared etkisi ile kasları güçlendirirken bölgesel ağrıları da ortadan kaldırabiliyor Magic crush ile ilk seanstan itibaren incelme gözle görülür orandadır.

Sonucun Kalıcı Olması İçin Neler Yapmalısınız?

İşlemlerle beraber düzenli egzersiz ve sağlıklı beslenmenize dikkat ederek bunu hayatınızın bir parçası haline getirmek sonucu kalıcı yapacaktır. Vücuttan attınığınız yağları sağlıksız beslenir, su tüketiminize dikkat etmez ve hareketsiz hayat rutininize geri dönerseniz geri almamanız kaçınılmaz olacaktır.

Magic Crush Hangi Bölgelere Uygulanabilir?

Bakırköy Ataköy Bahçelievler Yeşilköy Zeytinburnu bölgelerinde Heykeltraş yöntemi ile bölgesel inceltebileceğiniz alanlar:

UYGULAMA ALANLARI

 • Bel bölgesi
 • Diz çevresi
 • Basen
 • Gıdı çevresi
 • Sırt alanı
 • Kollar
 • Bacaklar

Şikayetçi olduğunuz her alanda rahatlıkla uygulanabilir

 

LENF DRENAJ

Lenf sistemi; dokularda ve hücrelerde bulunan yabancı maddelerin, ölü ve yıpranmış hücre, bakteri ve mikropların vücuttan uzaklaştırılmasını sağlayan bir sistemdir. Ayrıca bağırsaklardan emilen yağ asitleri ve vitaminlerin kan dolaşımına katılmasını sağlamak gibi görevleri de bulunmaktadır. Özetle bu sistem vücutta bağışıklık ve savunma görevini üstlenmektedir. Lenf drenaj ise lenf sistemini rahatlatmak amacıyla yapılan bir işlemdir. Bu işlem lenf sistemini uyararak daha hızlı çalışmasını ve böylelikle vücutta biriken ve ödem adı verilen sıvının atılmasını kolaylaştırmaktadır. Bunun yanı sıra selülitlerin giderilmesinde, varis tedavisinde ve zayıflamada da etkin bir şekilde kullanılabilmektedir. Haftada 2-3 kez 30 dakikada uygulanan bu işlem detox etkisi yaratarak vücudu toksinlerden arındırır.

KURTULAMADIĞINIZ BÖLGESEL KİLOLARINIZDAN KURTULUP FİT BİR VÜCUDA KAVUŞMANIZ  G5, MAGIC CRUSH ve LENF DRENAJ KOMBİNESİ İLE ARTIK DAHA KOLAY.

BÖLGESEL ZAYIFLAMA YÖNTEMİMİZ İLE ÖLÇÜLERİNİZE ŞAŞIRACAKSINIZ

ESTETİK AÇIDAN HOŞ VE ALIMLI BİR GÖRÜNÜME KAVUŞMAK İSTEYEN HERKESİN İLGİSİNİ ÇEKEN MAGIC CRUSH CİHAZIMIZ İLE AĞRI VE ACI HİSSETMEKSİZİN VUCUDUNUZU FİT BİR GÖRÜNÜME KAVUŞTURABİLİRSİNİZ.

LENF DRENAJ MUCİZESİNİ DİLA SAYAN FARKI İLE KEŞFEDİN.